עורכי דין מומלצים דיני עבודה

לייעוץ מקצועי השאירו פרטים

הלקוחות מספרים

חדש באתר

עובדים רבים נתקלים בבעיות שונות מול המעבידים ולכן הם מעוניינים להתייעץ עם עו"ד מומחה אשר עוסק בתחום של דיני עבודה כדי שיסייע להם.

עורכי דין מומלצים דיני עבודה

הדרך הנוחה ביותר היא לשאול חברים וקרובי משפחה אם הם מכירים עורכי דין מומלצים דיני עבודה שסייעו להם או לחבריהם בסיטואציות שונות, אשר קשורות לדיני עבודה. הכוונה היא לעורך דין מקצועי מהשורה הראשונה אשר מכיר היטב את כל חוקי העבודה, על כל הדקויות שלהם. המטרה היא להעביר לו את פרטי המקרה כולל אסמכתאות, כדי שהוא יעניק חוות דעת משפטית מה יש לבצע לאור הנסיבות שהוצגו.

לאחר שהלקוח פונה אל עורכי דין מומלצים דיני עבודה הוא מקבל מהם את תוואי הדרך לגבי הפעולות הנכונות שיש לבצע על פי סדר מסוים, כדי לקבל את מלוא הכספים ומלוא ההטבות המגיעות לעובד. בהתאם לכך יחליט העובד אם להיכנס למערכה הזו, או שאם מדובר בסכום זניח לעיתים העובדים מוותרים, כדי לא להיכנס למעגל המשפטי לאור כל אי הנעימויות הכרוכות בכך.

סיוע של עורכי דין למעסיקים

בכל עסק ללא קשר לגודלו ולתחום העיסוק שלו, נוצרים מדי פעם עימותים עם העובדים על נושאים כאלו ואחרים. בעלי עסקים שנתקלים בבעיות שונות ואינם מכירים את החוק לגבי נקודה כזו או אחרת, מעוניינים להתייעץ על כך עם עו"ד דיני עבודה.

הם מתייעצים בדרך כלל עם קולגות כדי לקבל מידע על עורכי דין מומלצים דיני עבודה, שיוכלו לסייע להם כדי לפתור את המצב הבעייתי מול אחד העובדים או כמה מהם. במהלך החיווי המשפטי, עורך דין לעבודה בוחן את המקרה באופן רוחבי ומציע למעסיק את הפתרונות המעשיים לכך. אם הדברים לא הסתדרו מכל סיבה שהיא והעובד החליט לתבוע את המעסיק, עורך דין לעבודה ייצג אותו לאורך כל הדרך, יציג את עמדתו המקצועית תוך מתן עובדות וראיות שונות.

תהליך גישור משפטי

כאשר עובד או מעביד מגישים תביעה לבית המשפט על עניין מסוים, לא אחת גם הצד השני מגיש תביעה כספית לאור נזקים שנגרמו לו בשל המקרה. בדיון הראשון בבית המשפט, השופט מניח על כף המאזניים את שתי התביעות ודי ברור לו מיהו הצד שאמור לקבל את הכספים ואת הזכויות ומי הצד שאמור לשלם. לכן הוא מציע ששני הצדדים יתפשרו וצד א' ישלם לצד ב' סכום מסוים. אם שני הצדדים מגיעים להסכמה, הדיון מסתיים והכספים משולמים.

אך אם לא מגיעים להסכמה, השופט מבקש מהם לפנות להליך של גישור שמנהל אותו עורך דין ניטרלי. הוא שומע את הנסיבות המדויקות שהובילו להגשת התביעות ומציע שביל זהב בין הצדדים שבו אחד מהם אמור לשלם או לבצע מהלכים מסוימים כדי לסיים את הפרשה. יש מקרים רבים שהמגשר מצליח לסגור את התיק ובכך למנוע את גלגול התיק לבית המשפט, תהליך שאורך חודשים ושנים לאור העומס הקיים בבתי המשפט לענייני עבודה.

פיטורין שלא כדין

על פי חוקי העבודה יש דרך ספציפית שבה מפטרים עובדים. בשלב ראשון יש לערוך שימוע ובשלב השני לאחר שמתייחסים לאמירותיו של העובד, הנהלת החברה מחליטה אם לפטר את העובד או לא. אם ההחלטה היא חיובית, העובד יקבל הודעה מוקדמת, יבוצע לו גמר חשבון והוא יקבל את מלוא הזכויות והכספים המגיעים לו.

עורכי דין לענייני עבודה של top lawyers מטפלים מקרים רבים שבהם עובדים פוטרו שלא על פי הוראות החוק, ללא ביצוע שימוע וללא העברת הכספים המגיעים להם ולכן הם תובעים את המעבידים כדי לקבל את הזכויות הבסיסיות שלהם.

מעסיקים שהוכרזו כפושטי רגל

עובדים רבים נקלעים לסיטואציות שבהן הם עובדים במקום מסוים חודשים או שנים ועקב סיבות פיננסיות שונות העסק קורס והמעסיק מוכרז כפשוט רגל. עקב כך נוצר להם וואקום כלכלי לא פשוט כיוון שהם לא קיבלו שכר לאורך כמה חודשים ולוקח להם זמן למצוא עבוד חדשה.

עקב כך כל העובדים מתאגדים ושוכרים את שירותיו של עורך דין דיני עבודה מתוך מידע על עורכי דין מומלצים דיני עבודה שהם מתמחים בנישה זו, כדי שיסייע להם במצב מורכב זה. בהתאם להנחיות שלו, העובדים מגישים לו את מלוא הניירת הקשורה להעסקה שלהם כמו העתקי תלושי שכר, טופסי 106, הסכמי שכר חתומים ועוד.

המסמכים של כל אחד מהעובדים נבדקים באופן מעמיק ובהתאם לכך העובד מקבל מהמוסד לביטוח לאומי את מלוא הכספים שהיה אמור לקבל מהמעביד בתוספת ריבית והצמדה. ברוב המקרים התהליך הוא ארוך וכרוך בהרבה מאד עניינים בירוקרטיים, אך עורך הדין המיומן מטפל בכך מתחילת הדרך ועד קבלת מלוא הכספים.

בכל בעיה הקשורה לנושא דיני עבודה, אנחנו בטופ עורכי דין לשירותכם. השאירו כאן את פרטי הטלפון שלכם ונשוחח אתכם בהקדם.