עורך דין מומלץ לגירושין

לייעוץ מקצועי השאירו פרטים

הלקוחות מספרים

חדש באתר

עורך דין מומלץ לגירושין

הליך גירושין מהיר באמצעות עורך דין מומלץ לגירושין

בני זוג אשר מחליטים להתגרש מגבשים ביניהם הסכמות על חלק מהנושאים ועל נושאים נוספים הם מקבלים החלטות באמצעות שיחות בין הצדדים ועורך דין גירושין של כל אחד מהצדדים.

עורך דין מומלץ לגירושין 

בתחילת הדרך בוחר כל אחד מהצדדים להתחבר לעורך דין מומלץ לגירושין אשר קיבל עליו חוות דעת מצוינות לאור המקצועיות שלו וההצלחה שלו למצוא את שביל הזהב בכל משבר זוגי ופתרון אשר מקובל על שני הצדדים.

עורך דין מיומן אשר עוסק בכך שנים רבות ושירת עשרות ומאות זוגות שהגיעו למחלוקות שונות במהלך הגירושין והצליח לגשר בין הפערים, ליצור הסכמות בסעיפים השונים ובסופו של דבר להגיע למעמד חתימת ההסכם הוא עורך דין מומלץ לגירושין, כיוון שהוא יעשה כל שניתן כדי להגיע לכך.

טופ עורכי דין הוקמה כדי ליצור גשר ראוי בין הלקוחות לבין עו"ד גירושין אשר יטפלו כראוי בבעיה שאליה נקלעו וימצאו את הפתרון המיטבי עבורם.

עורך דין גירושין 

אחד התחומים המהותיים והקשים ביותר הוא נושא המשמורת על הילדים. בשנים האחרונות קיימת מגמה לנהל אורח חיים של משמורת משותפת בין ההורים. באופציה זו זמן השהות של כל הורה עם ילדיו היא זהה לזמן השהות של ההורה האחר.

בדרך זו אין תשלום עבור דמי מזונות, למעט אם מדובר בילדים עד גיל 6 שעליהם יש לשלם סכום חודשי. 

התנהלות במשמורת משותפתעו"ד לגירושין מומלץ

  • נקבעת חלוקה קבועה של ימים עבור כל הורה, לדוגמה בימי ראשון ושני הילדים עם האימא ובימי שלישי ורביעי הילדים יהיו עם האבא. ימי חמישי יהיו לסירוגין וכך גם סופי השבוע.
  • כל הורה אחראי על כל מה שקורה עם הילדים בימים הללו, איסוף מהגנים ומבתי הספר, הליכה לחוגים או לחברים אחר הצהריים, ארוחות, לינה, רחצה וכו'. 
  • בנוסף לכך יש הסכמות על אופן השהות אצל אחד מההורים במקרים חריגים כמו מחלות, חופשות מהגנים ומבתי הספר, יציאה לחו"ל וכל צורך אחר בהתאם להתנהלות המשפחתית.
  • משמורת משותפת אפשרית רק אם יש תקשורת אלמנטרית בין בני הזוג כך שהם יוכלו לבצע תיאומים שונים ביניהם בכל מה שקשור לילדים ולחינוכם. במקרה כזה מי שעוזב את הבית בעת הפיצול הזוגי, קונה או שוכר דירה בקרבת הדירה הנוכחית. המטרה היא לא ליצור שינויים נוספים בחיי הילדים אשר יובילו למשברים ולכן נשארים באותה סביבת מגורים, הילדים ממשיכים ללמוד באותן מסגרות חינוכיות, מחוברים לאותם חברים, חוגים וכל פעילות אחרת אשר אליה הם מורגלים. 
  • יש ימים מסוימים שהם יגיעו אחר הצהריים לביתה של האם וימים אחרים לביתו של האב וכך גם בסופי השבוע ובחגים.
  • הוצאות משותפות כמו לחוגים ישולמו שווה בשווה על ידי שני הצדדים.
  • המטרה המשותפת היא ליצור מעטפת אוהבת ומכבדת עבור הילדים כך שלא ייקלעו לסיטואציות שיכבידו עליהם כעת או בגיל מאוחר יותר עקב הגירושין.

התנהלות במשמורת אצל אחד ההורים 

אם ההחלטה היא שהילדים יישארו לחיות בביתו של אחד ההורים, ברוב המקרים זה קורה בביתה של האימא למעט מקרים חריגים שהיא לא מסוגלת לטפל בהם עקב בעיה בריאותית ולכן האב הוא זה שמקבל את המשמורת. עורך דין מומלץ לדיני משפחה

יחידת הסיוע או בית המשפט קובעים את הסכום של דמי המזונות שהאב ישלם לאם בכל חודש. הוא ייקח אותם פעמיים בשבוע לפעילויות אחר הצהריים ויחזיר אותם בערב לביתה של האם וכך גם בכל סוף שבוע שני.

הצוותים המקצועיים של TOP LAWYERS ישמחו לעזור לכם במציאת עו"ד גירושין.