עורך דין מומחה לגירושין

לייעוץ מקצועי השאירו פרטים

הלקוחות מספרים

חדש באתר

עורך דין מומחה לגירושין

בחירה מוצלחת במיוחד של עורך דין מומחה לגירושין

לאור חשיבותו הרבה של הליך הגירושין לטווח הקצר והארוך, כל צד מעוניין למצוא עורך דין מומחה לגירושין אשר יסייע לו. החשיבה של הלקוח היא ליצור מעין מעטפת של עורך הדין המקצועי כך שיוכל להיעזר בו בכל סיטואציה, לשאול אותו כל שאלה בכל נושא הקשור בהליך הגירושין ולקבל תשובות מבוססות וענייניות.

חיפוש עורך דין מומחה לגירושין 

הכמות של עורכי הדין הפועלים בישראל היא גבוהה מאד בכל הסיווגים המשפטיים. בחשיבה על עורך דין אולטימטיבי למטרה זו, מביאים כמה פרמטרים חשובים בחשבון:

  • מידע שקיבלתם על עורך דין זה או אחר לאור התנהלות המקצועית שלו וההצלחות שלו במשפטי גירושין שונים.
  • עורך דין מומחה לגירושין אנושי, בעל שם טוב ורזומה עשיר.
  • אדם אשר קשוב ללקוח, לומד את הבעיה על מלוא היקפה ורק לאחר מכן מגבש חשיבה אסטרטגית מתוחכמת כדי להפעיל את המהלכים הנכונים ולהגיע לתוצאות האופטימליות.

TOP LAWYERS רואים חשיבות רבה בהתאמת עורך דין גירושין לסוג המחלוקות בין בני הזוג ולכן הם יתאימו לכל לקוח את עורך הדין המיומן ביותר בתחום הספציפי.

עו"ד לדיני משפחה וגירושיןעורך דין גירושין 

בני זוג אשר החליטו כי חייהם המשותפים עלו על השרטון ולכל אחד מהם יהיה טוב יותר אם יחיה לבד, מעוניינים ליצור את ההפרדה ולחיות חיים שקטים. רובם מעוניינים להגיע להסכמות הוגנות ולהמשיך בחייהם. יש מקרים רבים שבני הזוג מצליחים באמצעות עורך דין גירושין להגיע להסכמות וכך להגיע להסכם ללא צורך בהתערבות של בית המשפט. אחרים מבצעים זאת בתיווכה של יחידת הסיוע של בתי המשפט, אשר מבצעת מפגשי גישור בין הצדדים כדי להגיע להסכמות בנושאים כמו הסדרי הראייה עם הילדים, פיננסים, רכוש וכל נושא חשוב אחר.

אך קיימים גם מקרים שבהם בני הזוג לא מצליחים להגיע להסכמות בנושאים אקוטיים ולכן הנושא מועבר להחלטתו של בית המשפט. בהתאם לנסיבות, הדיונים אשר מנוהלים על ידי עו"ד גירושין נמשכים חודשים או שנים ובמקרים רבים הנושאים הופכים עם הזמן למורכבים ולסבוכים אף יותר.

סרבנות גט בבית הדין הרבני

אחת התופעות הבעייתיות בעת הגירושין היא סרבנות גט. הדבר קורה כאשר אחד הצדדים אינו מעוניין לתת גט לצד השני עקב חוסר ההסכמות ביניהם על נושאים מהותיים, עקב רצון לנקום בו או כל סיבה אחרת.

כל המעטפת בבית הדין הרבני מפעילה מכבש לחצים ועושה כל שניתן כדי שהלקוח יעניק את הגט, אך אם הדבר אינו קורה מטילה המדינה סנקציות שונות על סרבן הגט. 

זה מתחיל בצו עיכוב יציאה מהארץ, אי הנפקת דרכון חדש, אי חידוש רישיון הנהיגה, אי יכולת לפתוח חשבון בנק חדש ולהגיע אף למאסר. המדינה יוצרת לסרבני הגט חיים קשים כדי שהם יבינו שעדיף להם לתת את הגט המיוחל. רבים מהם מסכימים בסופו של דבר ואחרים נשארים בעמדתם.עו"ד לגירושין מומחה

כאשר גבר אינו מעניק גט, האישה נותרת עגונה ואינה יכולה להינשא שוב וללדת ילדים כיוון שהם יוכרו כממזרים. כאשר הגבר הוא מסורב גט, בית הדין הרבני מעניק לו היתר להינשא שוב ולהקים משפחה חדשה. 

טופ עורכי דין עוסקים שנים רבות בתחום עורך דין גירושין ולכן ישמחו לסייע גם לכם במציאת הדרך הנכונה להסכם גירושים באמצעות עו"ד גירושין מהימן ומקצועי.