עורך דין באזור המרכז

לייעוץ מקצועי השאירו פרטים

הלקוחות מספרים

חדש באתר

עורך דין באזור המרכז לטיפול במקרים של פשיטת רגל

כל אחד ואחת מאיתנו, אזרחים מבוגרים במדינת ישראל, נאלץ להתמודד עם המורכבות של החיים הפיננסים במדינה כל כך יקרה. אבל כאשר מדובר על בעלי עסקים המורכבות הופכת גדולה הרבה יותר, בשל הצורך לשמור על מאזן הכנסות והוצאות תקין לאורך שנים ארוכות. לפיכך, בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה משמעותית בכמות בעלי העסקים אשר מבקשים לפנות לעזרת עורך דין באזור המרכז על מנת לפתוח בתהליך פשיטת רגל ולהצהיר על קשיים כלכליים. זו היא לא סיטואציה נעימה כלל, במיוחד למול הנושים ובעלי החוב איתם צריך להגיע בהקדם האפשרי לסדר. ולכן חשוב לפנות רק אל עורך דין שיכול לקחת על עצמו את התיק שלכם, להבין מה הם האתגרים ולהוציא אתכם לחופש כלכלי מחודש בצורה הטובה ביותר.

תהליך העבודה עם עורך דין באזור המרכז – לפשיטת רגל של העסק

ההצלחה של תהליך פשיטת רגל, תלויה במידה בלתי מבוטלת ביכולותיו המקצועיות של עורך דין באזור המרכז איתו אתם בוחרים לעבוד. ולכן, עוד לפני שאתם מתחילים את התהליך חשוב להבין מה הן נקודות המפתח לאורך הדרך אותם אתם צריכים לעבור:

  1. בירור מצב העסק – עורך דין באזור המרכז לבצע הערכה של מצב הפיננסים בעסק, ויתן את דעתו המקצועית באם לפתוח תיק בבית המשפט או לא.
  2. הכרזה על פשיטה לבית המשפט – ההכרזה על פשיטת רגל, היא הליך פורמלי משפטים עם משמעות והשפעה על חיי היומיום שלכם. מהרגע הזה אתם מתנהלים תחת זכוכית מגדלת ולכן חשוב להיות מוכנים ליום שבו מתחיל התהליך.
  3. משא ומתן עם הנושים –  בשביל לאפשר לבעלי החוב שלכם לקבל את כספם, יש צורך לעשות משא ומתן על גובה ההחזרים החודשיים. זהו תפקידו של עורך דין באזור המרכז והוא יכול להביא אתכם להסכמים טובים במידה ויש לו ניסיון בתחום זה.
  4. סגירת התיק – לאחר שהצלחתם לעמוד בכל דרישות החוב, והבאתם הוכחות לבית המשפט על קיום ההסכם אל מול הנושים, ניתן לבקש מבית המשפט לסגור את התיק שלכם ולאפשר לכם לשקם לחדש את החיים הכלכליים.

עומדים בכל הדרישות לפשיטת רגל – כדי לחזור לחיי שגרה

היום בתי המשפט בישראל מבינים כי תהליך פשיטת רגל הוא תהליך שחייב להיגמר מתישהו. אי אפשר למשוך למשך שנים את החזרי החובות לנושים, גם אם גובה החוב הוא אסטרונומי. ולכן עורך דין באזור המרכז יכול לעזור לכם לעמוד מול בית המשפט ולהחזיר לעצמכם את החופש הכלכלי שלכם, במהירות יחסית. זה לא אומר שלא תצטרכו לשלם, אלא פשוט תצטרכו לשלם סכומים נמוכים יותר ולפרק זמן קצר יותר מאשר אנשים שהתחילו בתהליך זה בעבר. ולכן מומלץ לחשוב היטב איך אתם פועלים לאורך הדרך.

Rate this post