כמה עולה עורך דין לענייני משפחה

לייעוץ מקצועי השאירו פרטים

הלקוחות מספרים

חדש באתר

עלות עו"ד דיני משפחה

גירושין, הסכמים משפחתיים, ירושות וצווים שונים; עורך דין לענייני משפחה ידיו בכל. את עבודתו יעשה בדרך כלל מול בית המשפט לענייני משפחה, שהוא הגורם העיקרי והרשמי העוסק בסוגיות אלו. באופן אירוני, רבים הזקוקים לו לא ימהרו לחפש אותו, שכן השאלה כמה עולה עורך דין לענייני משפחה עלולה להרתיע אותם, בעיקר התשובה לשאלה עצמה. עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שלא כל עורכי הדין נמצאים מעבר ליכולת שלכם ומצד שני, לא כדאי ללכת על איש המקצוע הזול ביותר, שכן הדבר עלול לבוא לרעתכם. 

כמה עולה עורך דין לענייני משפחה ומהם תחומי העיסוק שלו

כאמור, בית הדין לענייני משפחה עוסק בסוגיות שבתוך המשפחה, ולהבדיל מבתי המשפט האחרים הוא לא כפוף לסדרי דין אחרים. כלומר, הוא זה שמנהל את הדיונים שלו בעצמו וקובע את ההחלטות כראות עיניו. זו אחת הסיבות לכך שחבל לעסוק יותר מידי בשאלה כמה עולה עורך דין לענייני משפחה שכן בסופו של דבר, תרצו למצוא את האדם שיידע להתנהל הכי טוב מול גוף עצמאי שיש לו את כל הכוח בידיים, להחליט מה יעלה בגורלכם. עורך הדין יעסוק בנושאים מגוונים בתוך המשפחה, כגון:

  • תהליכי אימוץ ואפוטרופסות – עורך הדין יסייע בתהליכים שונים הקשורים באימוץ, מינוי אפוטרופוסים ועוד. התהליך כמובן יתבצע דרך בית המשפט, ובעיקר במקרים בהם יש אי הסכמות בתוך המשפחה. כמה עולה עו"ד משפחה
  • ירושות וצוואות – לא תאמינו כמה סכסוכים נוצרים בשל צווי ירושה וצוואות שונות, על אף שמדובר ברצונו של אדם אחר, לעתים מגיעים בני המשפחה לסכסוך של ממש שחייב להיפטר אך ורק על ידי התערבות משפטית.
  • תיקי גירושין – מתן הגן נמצא בסמכות בית הדין הרבני, ואילו בית המשפט לענייני משפחה עסוק בסכסוכים השונים שעלולים להיווצר במסגרת התהליך; מזונות, משמורת ילדים, חלוקת רכוש, הסכם ממון ועוד. חשוב לומר שמי שמעוניין בכך יוכל לפנות גם לבתי הדין הרבניים בנושאים הללו, שכן לשני בתי המשפט יש את אותה סמכות לעסוק בהם.
  • ערעורים שונים – עורך הדין יוכל לסייע לכם לערער במקרה ואינכם מרוצים מפסק הדין שניתן במקרה שלכם. את הערעור יש להגיש תוך 45 ימים לבית המשפט המחוזי, שבו חשוב לציין, לא קיימת הזכות לערער פעם שניה. במידה ובכל זאת תתעקשו, יהיה עליכם לבקש אישור מבית המשפט העליון לערער פעם נוספת. 

אתם לא חייבים להיות חלק מהסטטיסטיקה

אין ספק שכל נושא הגירושין ובכלל, ענייני משפחה עלולים להיות מאיימים. ובכן, לא אם אתם מלווים על ידי עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ שאותו תוכלו למצוא ממש כאן, באינדקס עורכי הדין המעולה שלנו. כל אנשי המקצוע שתמצאו כאן נבחרו בקפידה, כל אחד מהם מחויב להעניק לכם את הליווי המקצועי והטוב ביותר. כשהתוצאות מדברות בעד עצמן ואתם יכולים להמשיך בשגרה בראש שקט, אין צורך להיכנס ללחץ! 

Rate this post