הצהרת פרטיות

לייעוץ מקצועי השאירו פרטים

הלקוחות מספרים

חדש באתר

תקנון פרטיות

מי אנחנו ?

חברת איזיטק מו"פ (2008) בע"מ (להלן : "החברה") מנהלת פורטל משפטי שנועד להציג מידע כללי בתחומי המשפט לציבור בצורה פשוטה ומובנת (להלן : "הפורטל או האתר").

הפורטל מאפשר למשתמש שצריך טיפול משפטי להתחבר אל עו"ד העוסק בתחום המשפטי הנדרש.

האתר אינו מספק שירות משפטי ואינו נותן יעוץ משפטי אישי, אולם הוא מכוון ומחבר משתמש לעו"ד בתחום המקצועי שנדרש יעוץ משפטי.

אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים והמשתמשים בשירותי הפורטל המשפטי. התקנון מפרט את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם באמצעות השימוש במידע אשר בפורטל המשפטי שלנו ו/או בקורסים הדיגטליים (להלן: "השירותים").
אנו ממליצים לכם לקרוא את התקנון בעיון בכדי לקבל החלטות מושכלות.

על ידי השימוש בשירותים של הפורטל, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, כפי שתעודכן מפעם לפעם.

איזה מידע אנו אוספים עליכם?

אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו :.
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים ("מידע שאינו אישי"). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע  הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו')
סוג שני של מידע  -הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי ("המידע האישי"). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו')
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכו');

איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים
אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארות במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים שלכם לקבל הצעות למוצר או שירות לפי העדפות שציינתם, כפי שנקבע במדיניות פרטיות זו, ובמקרה כזה אנו דורשים מהצד השלישי הרלוונטי להסכים לעבד את המידע הזה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולהציע לכם מוצרים ושירותים לפי העדפותיכם.

המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.

היות והפורטל אינו נותן יעוץ משפטי מוגדר ללקוח מסויים, הרי שכל בקשת מידע נוסף או סיוע משפטי מועבר לצד שלישי שהוא עו"ד או נותן שירות משפטי.

הסכמה לתקנון האתר מהווה הסכמה להעברת פרטיכם כולל כל בקשת יעוץ או סיוע משפטי לצד שלישי כדי לסייע בצורך המשפטי.

עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?

אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם; (ב) אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא"ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת "שיווק").
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה"שיתוף עם חבר").

המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם.
חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.

מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו את תקנון האתר ו/או תאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.

שימוש  בעוגיות

הדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:

אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כמשתמש מבקר באתר, לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר, לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר, לשפר את נוחות השימוש באתר, לנתח את השימוש באתר, לנהל את האתר, למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר, להתאים אישית את האתר לכל משתמש, ולהשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים;

רוב הדפדפנים (אינטרנט אקספלורר, פיירפוקס, כרום וכו') מאפשרים לכם לסרב לשימוש בעוגיות באמצעות שינוי ההגדרות בדפדפן.

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.

למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.

מדיניות שיפוי

הנך מתחייב לשפות את הפורטל, עובדיו, מנהליו או מי מטעמו בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.

הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות

המשתמש מסיר כל אחריות מהפורטל לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהפורטל עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.

מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתר

הפורטל עשוי להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.

תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי הפורטל, או החברה ולכן הם אינם שולטים או מפקחים עליהם. העובדה שיש  קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת הפורטל והחברה לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. הפורטל והחברה אינם אחראים לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינם אחראים לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.

הפורטל אינו מתחייב כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. הפורטל  רשאי להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתו המוחלט.

שינויים בדף או באתר

הפורטל יוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ויהא רשאי לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הפורטל בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.

הפורטל רשאי להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. הפורטל   יפעל כמיטב יכולתו לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.